You have no items in your shopping cart.
Details
| Finish | Polished Chrome |
|---|---|
| Material | Stainless steel 304 |
| Plate Dimension | 1 1/2"(38mm) |
| Bar Dimension | n/a |
| Centers | n/a |
| Overall Width | 2 3/8"(60mm) |
| Depth | n/a |
| Height | 2 3/8"(60mm) |
| Projection | 3/4"(19mm) |
| Screw | M4 x 45mm Break-off |
| Board Number | 1 |
Accessories
Additional
| SKU | ZP0615-122 |
|---|---|
| Weight, lb | 1.0000 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | Brazil |
| Manufacturer | Zen |

















































































