You have no items in your shopping cart.
Details
| Finish | Polished Chrome / White |
|---|---|
| Material | Acryclic / Stainless steel 304 |
| Plate Dimension | 2 1/2"(63mm) |
| Bar Dimension | n/a |
| Centers | n/a |
| Overall Width | 4"(101mm) |
| Depth | 5"(127mm) |
| Height | 4 3/4"(121mm) |
| Projection | n/a |
| Screw | 2 x 4 x 50mm Panhead,2 x Dowels 6mm,1 x T-Bracket,Alan |
| Board Number | n/a |
Accessories
Additional
| SKU | BA0085-263 |
|---|---|
| Weight, lb | 1.0000 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | Brazil |
| Manufacturer | Zen |

















































































