You have no items in your shopping cart.
Details
| Finish | Polished Chrome |
|---|---|
| Material | Stainless steel 304 |
| Plate Dimension | 2 1/2"(63mm) |
| Bar Dimension | 3/4"(19) x 3/16"(5mm) |
| Centers | n/a |
| Overall Width | 5 3/4"(146mm) |
| Depth | n/a |
| Height | 4 3/8"(111mm) |
| Projection | 2 1/2"(63.5mm) |
| Screw | 2 x 4 x 50mm Panhead ,2 x Dowels 6mm,1 x T-Bracket,Alan |
| Board Number | 1 |
Accessories
Additional
| SKU | BA0073-261 |
|---|---|
| Weight, lb | 1.0000 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | Brazil |
| Manufacturer | Zen |

















































































