You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
| ØD | 16" |
|---|---|
| Kerf Inch | .160" |
| Bore | 1" |
| Bushings | 20mm |
| Max. RPM | 3,800 |
| SKU | 640-390 |
|---|---|
| Weight, lb | 6.1500 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | United States |
| Manufacturer | Amana Tool |