You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
| ØD | 10" |
|---|---|
| Kerf Inch | .11" |
| Bore | 5/8" |
| Bushings | - |
| Max. RPM | 6,100 |
| SKU | 640-360 |
|---|---|
| Weight, lb | 2.0800 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | United States |
| Manufacturer | Amana Tool |