You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
| ØD | 14" |
|---|---|
| Kerf Inch | .160" |
| Bore | 1" |
| Bushings | 20mm |
| Max. RPM | 4,300 |
| SKU | 640-280 |
|---|---|
| Weight, lb | 4.2400 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | United States |
| Manufacturer | Amana Tool |