You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
| ØD | 12" |
|---|---|
| Kerf Inch | .15" |
| Bore | 1" |
| Bushings | 7/8" & 20mm |
| Max. RPM | 5,100 |
| SKU | 640-270 |
|---|---|
| Weight, lb | 2.9000 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | United States |
| Manufacturer | Amana Tool |