You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
| ØD | 4" |
|---|---|
| Kerf Inch | .09" |
| Bore | 7/8" |
| Bushings | 5/8" & 20mm |
| Max. RPM | 14,500 |
| SKU | 640-200 |
|---|---|
| Weight, lb | 0.2600 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | United States |
| Manufacturer | Amana Tool |