LEVEL ADJUSTABLE WALL SHELVING SYSTEM, VT-DF-E1820
More Views
Be the first to review this product
Availability: In stock
EA
Details
    • Slotted shelving system for flexible layout.
    • Shelves can be installed anywhere in the slot.
    • Simple and easy installation.
    • Use with desired panel to match the surrounding design.
    • Snap in type catch for easy panel installation
    • Panel size:
      Thickness - 20mm
      Width - Max. 1820mm(71-21/32")
      Height - 105 ~ 450mm (4-1/8 ~ 17-23/32")