Hudson, Brushed Pewter, 650-12BNBDL
More Views
Be the first to review this product
Availability: In stock
Details
13" Overall Length Appliance Pull. Holes are 12 inches center-to-center. Packaged with two 8-32 x 1" screws.
Finish: Brushed Pewter
Product Details:
Accessories Two 8-32 Screws (Included)
Brand Jeffrey Alexander
Center-to-Center 12"
Collection Name Hudson
Color Silver/Nickel/Chrome
Finish Brushed Pewter
Material Zinc
Overall Length 13"