You have no items in your shopping cart.
Details
1-3/4" Dia Glass Button Cabinet Knob. Packaged with one 8-32 x 9/16" and 1-3/4" Break-away screw.
Finish: Satin Nickel
Product Details:
| Accessories | One 8-32 x 9/16" and 1-3/4" Break-away screw |
| Diameter | 1-3/4" |
| Finish | Satin Nickel |
| Projection | 1-21/32" |
| Stock | In Stock |
| Style | Traditional |
| UPC Code | 843512049965 |
Accessories
Additional
| SKU | G120L-SN |
|---|---|
| Weight, lb | 1.0000 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | United States |
| Manufacturer | Jeffrey Alexander |

















































































































