You have no items in your shopping cart.
Details
| Finish | White |
|---|---|
| Material | Acryclic / Stainless steel 304 |
| Plate Dimension | n/a |
| Bar Dimension | n/a |
| Centers | n/a |
| Overall Width | 5 1/8"(131mm) |
| Depth | 5 1/8"(131mm) |
| Height | 5 3/8"(136mm) |
| Projection | n/a |
| Screw | n/a |
| Board Number | n/a |
Accessories
Additional
| SKU | BA0281-203 |
|---|---|
| Weight, lb | 1.0000 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | Brazil |
| Manufacturer | Zen |





















































































