You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
| Finish | Canvas |
|---|---|
| Material | Canvas |
| Plate Dimension | n/a |
| Bar Dimension | n/a |
| Centers | 2 3/4"(70mm) |
| Overall Width | 5 3/4"(145mm) |
| Depth | n/a |
| Height | 12 5/8"(320mm) |
| Projection | 3 1/2"(89mm) |
| Screw | 2 x Flathead 3.5 x 25mm,2 dowels |
| Board Number | 11 |
| SKU | ZP1255-481 |
|---|---|
| Weight, lb | 1.0000 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | Brazil |
| Manufacturer | Zen |