You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
| Finish | Aluminum Chrome |
|---|---|
| Material | Rod Aluminum |
| Plate Dimension | 2 1/2"(63.5mm) x 2 1/2"(63.5mm) |
| Bar Dimension | 3/4"(19mm) x 1 3/16"(30mm) |
| Centers | 19 11/16"(500mm) |
| Overall Width | 20 5/8"(24mm) |
| Depth | n/a |
| Height | n/a |
| Projection | 2 1/2"(64mm) |
| Screw | 2 x 70mm no head screw,4 x nut,4 x washer |
| Board Number | n/a |
| SKU | ZP0362-46 |
|---|---|
| Weight, lb | 1.0000 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | Brazil |
| Manufacturer | Zen |