You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
| (D) Diameter | 7 (180mm) |
|---|---|
| Teeth | 12 |
| (d) Bore | 5/8 - univ |
| Kerf (B) | .120 (3.1mm) |
| Plate (C) | .078 (2.0mm) |
| SKU | RS-710 |
|---|---|
| Weight, lb | 0.8200 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | United States |
| Manufacturer | Amana Tool |