You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
| Cut Depth (A) | 9mm |
|---|---|
| Cutting Height (B) | 13.25mm |
| For Tool # | RC-49300 |
| C | 1.5mm |
| # of Knives | 2 |
| SKU | RCK-264 |
|---|---|
| Weight, lb | 1.0000 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | United States |
| Manufacturer | Amana Tool |