You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
Pair of Solid Carbide Replacement Knives for #RC-47104
| Cut Depth (A) | 12mm |
|---|---|
| Cutting Height (B) | 9mm |
| For Tool # | RC-47104 |
| C | 1.5mm |
| # of Knives | 2 |
| SKU | RCK-262 |
|---|---|
| Weight, lb | 1.0000 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | United States |
| Manufacturer | Amana Tool |