You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
| Finish | Polished Chrome |
|---|---|
| Material | Stainless steel 304 |
| Plate Dimension | n/a |
| Bar Dimension | n/a |
| Centers | n/a |
| Overall Width | 2 3/8"(60mm) |
| Depth | n/a |
| Height | 2 3/8"(60mm) |
| Projection | 1 1/4"(30mm) |
| Screw | 2 x 4"x 50mm Panhead ,2x Dowel 6mm |
| Board Number | 4 |
| SKU | BA0280-201 |
|---|---|
| Weight, lb | 1.0000 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | Brazil |
| Manufacturer | Zen |