You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
Broca Para Bisagras Con Punta De Carburo
10mm Shank
For European style concealed hinges. Includes side cutting "spurs" for fast, clean boring. Economically priced.
Specifications:
| ØD | 22mm |
| Ød | 10mm |
| L | 57mm |
| SKU | 620-220 |
|---|---|
| Weight, lb | 1.0000 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | United States |
| Manufacturer | Amana Tool |