You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
| (D) Diameter | 126mm |
|---|---|
| (B) Cutting Height | 6mm |
| (R) Radius | 3mm |
| RPM | 4,500-10,600 |
| t | 28 |
| Cutter Body | Steel |
| Replacement Knives | RCK-121 (2) |
| SKU | 61160 |
|---|---|
| Weight, lb | 1.0000 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | United States |
| Manufacturer | Amana Tool |