You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
| (D) Diameter | 120mm |
|---|---|
| (d) Bore | 1-1/4 |
| (B) Cutting Height | 20mm |
| (R) Radius | 5mm |
| RPM | 6.400-10,000 |
| SKU | 61142 |
|---|---|
| Weight, lb | 1.0000 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | United States |
| Manufacturer | Amana Tool |