You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
| (D) Diameter | 100mm |
|---|---|
| (d) Bore | 22mm |
| (B) Cutting Height | 8mm |
| RPM | 7,700-15,000 |
| Teeth | 4 |
| SKU | 61108 |
|---|---|
| Weight, lb | 1.0000 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | United States |
| Manufacturer | Amana Tool |