You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
Brocas HSS Para Ranuras Largas
Specifications:
| ØD | 3/8 |
| B | 3-1/4" |
| d | 1/2" |
| L | 5-1/4" |
| SKU | 609-202 |
|---|---|
| Weight, lb | 0.2000 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | United States |
| Manufacturer | Amana Tool |