You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
Brocas Y Cincel Para Escoplo
Used in Drill Press Mortising Attachments
Includes both square chisel & special drill bit. Fits most drill press mortising attachments.
Specifications:
| ØD | 1/4" |
| B | 1-7/8" |
| Ød | 5/8" |
| L | 8-1/4" |
| SKU | 609-150 |
|---|---|
| Weight, lb | 0.2000 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | United States |
| Manufacturer | Amana Tool |