You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
| R | 1/4" |
| R1 | 3/16" |
| ØD | 1-3/8" |
| B | 11/16" |
| Ød | 1/4" |
| L |
2-3/16"
|
| Replacement Bearing |
47706 |
| SKU | 450-82 |
|---|---|
| Weight, lb | 0.2000 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | Amana Tool |