You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
| 'A' | 1-3/16" |
| R | 1-9/16" |
| R1 | 1/4" |
| ØD | 2-7/8" |
| B | 5/8" |
| Ød | 1/2" |
| L | 2-5/8" |
| SKU | 450-76 |
|---|---|
| Weight, lb | 0.4200 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | Amana Tool |