You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
| R | - |
| R1 | 1/4" |
| R2 | 13/32" |
| ØD | 1-3/8" |
| ØD1 | - |
| B | 9/16" |
| Ød | 1/2" |
| L | 2-5/8" |
| SKU | 450-18 |
|---|---|
| Weight, lb | 0.3600 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | Amana Tool |