You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
| R | 3/16" |
| R1 | 7/16" |
| ØD | 1-1/4" |
| B | 2-1/4" |
| Ød | 1/2" |
| L |
3-3/4"
|
| SKU | 420-90 |
|---|---|
| Weight, lb | 0.6000 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | Amana Tool |