You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
| R | 1-3/4" |
| R1 | - |
| ØD | 2-3/4" |
| B | 5/8" |
| Ød | 1/2" |
| L | 2-1/2" |
| Replacement Bearing |
47706 |
| SKU | 420-80 |
|---|---|
| Weight, lb | 0.3800 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | Amana Tool |