You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
| R | 5/32" |
| R1 | 5/32" |
| ØD | 1-1/8" |
| B | 1/2" |
| Ød | 1/4" |
| L | 2" |
| Replacement Bearing |
47706 |
| SKU | 400-12 |
|---|---|
| Weight, lb | 0.1200 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | Amana Tool |