You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
| R | 1/8" |
| R1 | 7/8" |
| R2 | 3/8" |
| ØD | 1" |
| B | 1-11/16" |
| Ød | 1/2" |
| L | 3-1/4" |
| Replacement Bearing |
47706 |
| SKU | 390-22 |
|---|---|
| Weight, lb | 0.2800 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | Amana Tool |