You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
| R | 15/64" |
| R1 | 7/32" |
| ØD | 1-1/2" |
| B | 5/8" |
| Ød | 1/4" |
| L | 2-1/8" |
| Replacement Bearing |
47706 |
| SKU | 360-14 |
|---|---|
| Weight, lb | 0.2000 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | Amana Tool |