You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
| a° | 22.5° |
| ØD | 1-1/4" |
| B | 7/8" |
| C | 15/16" |
| Ød | 1/2" |
| L | 1-7/8" |
| Replacement Bearing |
47706 |
| SKU | 280-20 |
|---|---|
| Weight, lb | 0.2700 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | Amana Tool |