You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
| a° | 15° |
| ØD | 7/8" |
| B | 3/4" |
| C | 25/32" |
| Ød | 1/4" |
| L | 2-1/4" |
| Replacement Bearing |
47706 |
| SKU | 280-08 |
|---|---|
| Weight, lb | 0.1200 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | Amana Tool |