You have no items in your shopping cart.
Subtotal: $0.00
3-Wing
| ØD | 1-7/8" |
| B | 5/32" |
| 3-Wing Cutter Only |
270-48 |
| Ød | 1/4" |
| Ød1 | 5/16" |
| L | 2-1/8" |
| Replacement Bearing |
47708 |
| SKU | 270-14 |
|---|---|
| Weight, lb | 0.1900 |
| Dimensions | No |
| Country of Manufacture | Germany |
| Manufacturer | Amana Tool |